Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 30.06.2019 19:11:41 

MĚSTSKÁ HISTORICKÁ GARDA

Kontakt a vzkazy
12.11.2018
• Rumcajz  |  12.11.2018 18:53:23  |  IP: 85.70.---.---
Naše firma Rumcajz & Manka zajistí ve spoluprci se špeditérskou firmou Babinský odvoz vámi objednaného "našeho" děla na nenaši akci, nenaším vozejkem. Střelný prach nemáme, bouchněte si pytlíkem!!
• Pořadatel  |  12.11.2018 14:46:03  |  IP: 90.181.---.---
Dobrý den, plánuji bitvu a chtěl jsem Vás pozvat s dělem na bitvu, ale po tom co přečetl tyto informace zmaten.
Pro jistotu jsem se informoval u vedení zámku a byl jsem ujištěn, že dělo je města.
Prosím o info.
Děkuji

10.11.2018
• Převor  |  10.11.2018 19:22:48  |  IP: 85.70.---.---
Tady někomu nešly ve škole počty. Jestliže se skupina Městská historická garda přestěhovala ZE SVÉ VĚTŠÍ ČÁSTI někam ze zámku a prezentuju tady vyfocené členy Pak odtáhlo pět a zůstalo čtrnáct. Ty Lilith, Endré...jsem u Encáka nikdy neviděl a asi už neuvidím. I kdybych je počítal, je to 9+1bílej tchoř : 14+3 koně
• Převor  |  10.11.2018 08:54:06  |  IP: 85.70.---.---
Jóóó, to onehdá o těch Vánocích, co tady prezentujou, se chtěli šermíři ohřát v klubovně a posedět a byli vyhnaný ven s tím, ať si zalezou do černý kuchyně za Encákem. Seděli tam cizí lidi, všude kolem nich klece s fretkama, lítalo tam asi pět psů v hrozným smradu . Encák s Honzou byli venku a jeho skupina nehla prdelí. V černý kuchyni se už pro šermíře nevařilo a těžce rejžovalo. Dotáhli jsme kotlíky a koření na soutěž ve vaření gulášů o ceny a nic z toho nebylo. Lítala tam nějaká ženská, řvala tam na kde koho a tak jsme tam byli naposledy. Až pozdějc sme se dozvěděli, že to byla pořadatelka a ti dva venku to zachraňovali. Útulky z toho měli hov.. a prachy za konzervy si prý nechala. Takže za městský peníze dobrej kšeft. Kdo se diví, že se na to Encák pak vysra.? A jsme zase u toho hovn. Zeptejte se Horáčka a jinejch včetně Pawouka, že nekecám. Ten plakát tu mají na chlubení??? Ten je důkaz, že Encák už tuhle akci nedělal!!! Milovníci zvířátek tak posra.. co se dalo a pak z ostudy odtáhli.

09.11.2018
• *Hejkal*  |  09.11.2018 17:07:24  |  IP: 89.248.---.---
Ale jistě, že jsem u toho byl a moc dobře si to pamatuji. Bylo to na Silvestra 2016, kdy se do poklidného sezení a dobré zábavy náhle vhrnula partička, z nichž někteří ani neuměli pozdravit a bylo na nich jasně vidět, že jsou posilněni alkoholem. A po absolvování dalších dvou piv to začalo. "Uděláme muzeum dělostřelectva a ty (směřováno na Encáka) na to seženeš 50 miliónů, které potřebujeme." Po tomto prohlášení všichni přítomní zkoprněli a nechápali, zda jde o vtip, či je to myšleno vážně?!? Na námitku, že se takové peníze sehnat jen tak nedají se reagovalo řevem "Ale ty MUSÍŠ !!! JÁ TO CHCI!" Nic nepomohly námitky ostatních přítomných, že to vážně není tak lehké...., opilý Martin si to nenechal vysvětlit. Nakonec začal Encákovi i vyhrožovat, že jeho zdravotní stav není až takový a že na něho pošle kontrolu a nechá ho přešetřit, protože to jenom hraje (i přesto, že se podrobil několika operacím a je rád, že ještě vůbec žije). Po tomto extempore se celá partička sebrala a s uspokojením, že někomu zkazili večer, opět bez pozdravu, odkráčela. Tak, takhle to bylo a proběhlo. A to s čistým svědomím povím kdykoliv a komukoliv. A po pravdě....., jsem rád, že se na Brandýsku nejen vyčistil vzduch, ale i užívané prostory. A během letoška se tam udělalo spousta užitečné práce a proběhlo i několik pěkných akcí.
• Převor  |  09.11.2018 13:13:33  |  IP: 193.85.---.---
Když se tak kouknu na to sdělení, že čas plyne a skupiny se vyvíjí, tak si vzpomenu na chudáka Darwina a poslal bych ho do Brandejsa, aby se podíval, že se těžce zmýlil. Evoluce tam šla obráceně a z člověka se tam stávalo zvířátko. Běhala tam ke konci jeho skupiny véééliká fretka, asi samička, protože tam běhalo spoustu menších fretek. To je asi ta skupina o které se píše. Nevím sice jakej rozkol tam byl v roce 2017, ale nejspíš žádnej, protože na Silvestra už tam bylo čisto, vymalováno, uklizeno a vyvětráno a z "jejich děla" se střílelo na náměstí. Tady si někdo těžce plete letopočty a nebo blafuje. Naplánované přemístění skupiny bez vědomí skupiny Encáka je rok 2015. Ti co byli odejiti k tomu byli zváni a jen se tajně schůzovalo, jak všecko odtahat ze zámku. Ti, co jsou zde vedeni jako bývalí členové městské historické gardy už měli své věci naložené a mělo se nechat je to odvézt. Dnes by byla nová skupina na Borech. Takhle vznikají nové šermířské skupiny?? A nestačilo říct my si chceme založit svou skupinu a jít??? To se musela jedna skupina totálně zrušit, rok používat její jméno a pak se přejmenovat???
• Převor  |  09.11.2018 08:00:59  |  IP: 85.70.---.---
Vývoj Encákovi, ne Aleny skupiny spočíval v tom, že se po něm chtělo víc a víc , jedinec si naplánoval muzeum za miliony a tvrdě požadoval jejich vydání. On u toho Hejkal nebyl ?? Bylo u toho hodně lidí od různých skupin. Rexákům z Brna se vynadalo do hajzlů, když se slušně zeptali proč už se nejezdí na sedmiletky. Jiní byli za svině, když nechěli mít fretčí hovna v postelích. Zvířata běhala ve velkém množství po všech klubových prostorách, všude děsnej smrad že by i Turek pad. Chlupů a blech ses nedopočítal. Nebyli schopní po sobě ani spláchnout na hajzlu.Jeden se i bál dát si tam kafe. Šermíři se začali od Encáka odvracet a nikdo nechtěl do Brandejsa jezdit. Proč by to taky dělal, že?? Alena naslibovala hory doly i s horákama na Vánoce a přijel jeden pes a dvě kočky, tři stánky a to jsou ty slibovaný vánoční trhy s vařením gulášů??? Tohle mělo město platit?? Encák si pitomostí vyšlechtil honoraci, která měla všechno z městských peněz! Nebo je snad někdo někdy viděl šermovat a vystupovat, jako ostatní? A když už Encák nestíhal plnit jejich požadavky, přitvrdili a nedopadlo to tak, jak chtěli, což sami tady přiznávají. Tak je litujte . Kdo si chce sám zkusit co je tady psáno, má tu adresu.
• *Hejkal*  |  09.11.2018 03:23:31  |  IP: 89.248.---.---
Můžete mi prosím vysvětlit, pod jakým zrádným nátlakem jste byli nuceni odejít? Za více, než rok před tím, než jste zámek opustili jste tam neudělali kousek práce a jedinou akci. A pokud vím, tak na zámku měli zájem o akce. Když tam Alotrium udělalo (na přání organizátorů tj. města a zámku tradiční Audienci) dělostřelecké salvy, nebyli jste schopni ani vytáhnout dělo a jít s námi vystřelit. Raději jste se navlékli do gotického a schovali se stranou za pavézy. Tak co a nad čím tu brečíte? Ten bordel, který jsme po vás uklízeli několik dní o velikonocích a kupy zvířecích výkalů (v klubovně za truhlami) hovořily jasně o tom, jak jste si toho tam vážili. Pak není divu, že i vedení zámku došla trpělivost.

08.11.2018
• Převor  |  08.11.2018 19:19:30  |  IP: 85.70.---.---
Tak v tom vážení máme pěknej bordel. Když jukneme na Členové aneb kdo je kdo, oznamujeme že nejsme Městská historická garda a ukazujeme ty, kterých jsme se zbavili, včetně sebe sama. Tak co jsme? Encák není členem své skupiny. Budiž, byl jsem u toho, když ho nově samozvolená vedoucí předevšemi prohlásila za čestného člena a pak po něm vyžadovala povinnosti vedoucího skupiny , kterým bylo shánění peněz z grantů a dotací, včetně razantního navýšení peněz na akce na zámku řádově o desetitisícové položky.Čestný člen ale podle regulí naprosté většiny klubů a spolků nesmí do chodu organizace zasahovat, což učinil, a tak vyhodila jeho manželku ze skupiny, jako ostatně všechny ženy předtím. No to vám byl trest!! Ostatní vyházení na tom byli obdobně. Komu nevoněla fretka po konvalinkách, šel. A pak se příjmali noví a noví adepti a ukazovalo se jim na zámku co je naše a naše to nikdy nebylo. A noví adepti měli radost, že budou mít vše ihned a zadarmo, protože se jim to dá. Potěmkinova vesnice by se z toho posra.., la, la, la, a jsme zase u toho hovna.
• Převor  |  08.11.2018 13:40:59  |  IP: 193.85.---.---
Ano, život nejde však vždy dle toho, jak si přejeme... a my jsme si přáli mít víc, víc a ještě víc a město nám to žralo a cálovalo. Protože se našel blbec, který nám věřil. A protože to byl blbec, tak jsme s ním vymr.... Pak ale zjistil, že je blbec a vymr... on s námi. A my jsme si toho ještě tolik přáli. A tak k nám jezděte se zvířátkama, ty nám nevadí v jakémkoli počtu. Můžou tu běhat, kakat, trhat a smrdět. na zámku se jim to nelíbilo. Se zámkem už nemáme nic společnýho, jenom jsme si tam zvolili jednohlasně bez vědomí členů skupiny vedoucí a ono nám to tam nějak s konfiskací nevyšlo. To se holt stává, když se dva roky před rozpadem skupiny plánuje její rozpad a všude se o tom vypráví. Co teď jenom budeme bez dotací a grantů dělat?? Encák si jezdí po bitvách, každý ho někam zve a jezdí na zámek jiné skupiny si vydělávat Asi jsme to posrali...a jsme zase u hovna.Nový vzkaz
nick  
text
 
 
788-3čtyři  =  
Vyplňte kontrolu proti SPAMu.
TOPlist